Men in Black 3

Men in Black 3 1.0.3

Zarządzaj tajną agencją Facetów w czerni

Men in Black 3 na Android to darmowa gra nawiązująca do ostatniego filmu z tej dobrze znanej serii. Gra polega na zarządzaniu agencją Facetów w czerni i wykonywaniu „kosmicznych” misji.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra grafika
  • Misje powiązane z fabułą filmu
  • Dużo możliwości rozwoju biura MIB

Wady

  • Nie da się bardzo przybliżyć obrazu
  • Mnóstwo czekania

Dobry
7

Men in Black 3 na Android to darmowa gra nawiązująca do ostatniego filmu z tej dobrze znanej serii. Gra polega na zarządzaniu agencją Facetów w czerni i wykonywaniu „kosmicznych” misji.

O czym to jest?

Men in Black 3 łączy w sobie różnego typu rozgrywki: od strategii, przez zarządzanie zasobami, kończąc na walce. Zaczynamy grę, jako żółtodziób w biurze agencji i masz za zadanie ją rozbudowywać o nowe działy. Do wyboru masz chociażby ośrodek badawczy, zbrojownię, warsztat, czy sklep.

Misje w Men in Black 3 dotyczą głównie poruszania się po Brooklynie, w celu rozwiązywania zagadek kryminalnych i łapaniu przestępców. Dzieją się one w czasach współczesnych oraz w roku 1969. Rozgrywka nawiązuje do fabuły samego filmu.

Jak grać w Men in Black 3?

Tryb strzelania w Men in Black 3 oparty jest na turach, co dla niektórych może być zbyt powolne i irytujące. W trakcie walki możesz wezwać wsparcie innych agentów. Poza tym możesz udoskonalać swój ekwipunek i nabywać nowe bronie w kwaterze głównej Facetów w czerni.

Gra oferuje tryb szkoleniowy dla lepszego poznania mechaniki rozgrywki. Poza tym, należy nastawić się na długie czekanie, gdyż zarówno tworzenie nowych departamentów, jak i ulepszanie broni, zajmuje sporo czasu.

Kosmiczna mieszanka

Grafika w Men in Black 3 jest szczegółowa i czytelna, jednak szykuj się na długie ładowanie gry między misjami. Na szczęście, w ostatecznym rozrachunku nie można jej wiele zarzucić.

Proszę tutaj spojrzeć

Jeżeli lubicie filmy z serii Faceci w czerni, to gra Men in Black 3 na Android powinna sprawić Wam sporo radości. Zwłaszcza, że dzięki różnym trybom rozgrywki, gra jest dość wciągająca. Gdyby jeszcze nie to czekanie…

Najczęściej pobierane Strategiczne na android

Więcej
Men in Black 3

Download

Men in Black 3 1.0.3

Opinie użytkowników o Men in Black 3